Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Kazimierz Krupa
Kazimierz Krupa
|
aktualizacja

"Podatki w Polsce nie są wysokie". Zbigniew Jakubas o biznesie nad Wisłą i rajach podatkowych

- Ci, którzy płacą podatki i pracują w kraju, są oszukiwani przez tych, którzy zostawiają je w rajach podatkowych. W Polsce podatki nie są wysokie, podatek CIT jest bardzo przyzwoitym podatkiem - mówił w programie "Biznes Mówi" Zbigniew Jakubas, jeden z największych polskich inwestorów. Biznesmen radził też młodych ludziom, jak powinni zaplanować swoją przygodę z biznesem. - Mówię młodym ludziom, w waszym wieku najważniejsze jest zarabianie pieniędzy, dobra praca, rodzina, choć nie dostrzegacie tego jeszcze, bo macie po 24-25 lat. Zakładacie, że macie jeszcze na to czas, ale to nie do końca jest prawda. Kiedy osiągniecie to wszystko, sukces zawodowy, dużą kwotę na koncie, to obudzicie się i nie nadrobicie tego, co straciliście. Największe sukcesy zacząłem odnosić w biznesie po 60-tce - przekonywał właściciel Grupy Kapitałowej Multico.

51
Podziel się:
KOMENTARZE
(51)
stary
5 lata temu
ma gość rację, w życiu człowieka jest właściwy czas na: dzieciństwo, naukę, rodzinę i prokreację, karierę zawodową i na końcu na odcinanie kuponów od tego co się osiągnęło
do nikosia d...
5 lata temu
Tylko, że w Niemczech wiesz na czym stoisz i jesteś Pan podatnik. Ponadto w otoczeniu widać Twoje pieniądze. A w Polsce jesteś złodziejem/własnej kasy/. A Twoje pieniądze z podatków wykrada gromada urzędniczych cwaniaków i ich rodzin. Laboratorium osocza, drogi, gawron itd. itd. A w naszym "prawie" i kaście nie masz szans na obronę.
LOL
5 lata temu
jak ktos ma miliardy ... to moze opodatkowac go jak we francji?
Adgh
5 lata temu
Co za brednie. Rodzina jest ważna i ją mam, ale za coś trzeba ją wykarmic.
Ggggggg
5 lata temu
Ja wyjechalem xa granice po wygranej pis i nie zaluje a ci co zostali niech na nich i rydzyka robia
...
Następna strona