Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kto zapłaci za tarczę? "Jedną z opcji jest wzrost podatków"

- Kiedy ten kryzys się skończy, to trzeba będzie te wszystkie potłuczone naczynia poskładać i ktoś za to zapłaci. Jedną z opcji jest podnoszenie podatków - mówił w programie specjalnym WP koronawirus były premier i prezes NBP Marek Belka. Polityk wskazywał, że wiele europejskich firm może stać się celem Chińczyków, którzy zechcą przejąć biznesy po niższych cenach. Jak przykład podawał takie branże jak energetyka czy infrastruktura.

644 reakcje
172
69
403
Podziel się
Komentarze (403)
zobacz więcej komentarzy (403)
KOMENTARZE
(403)
Pp
2 lata temu
Panu Belce dziękujemy a doradztwo niech lepiej zachowa dla siebie
robinchu
2 lata temu
zawsze płacą obywatele , co do pana belki za jego rządów pieniądze były trwonione na bzdury , w obecnej sytuacji jest to realna pomoc dla firm , łatwo się krytykuje innych...
Niktos
2 lata temu
Były Pan minister ma już dorosłe dzieci więc może przekładać te analizy nad priorytetem jakim jest ochroną życia . Popieramy działania rządu. Jako jedyny myśli o maluczkich tego Polskiego świata . Zazdrość ze nie on lub jego koledzy mają te zasługi???
FUFU
2 lata temu
A ty zaplaciles ,to i oni nie zaplacom
Suweren
2 lata temu
Panie Belka. Już pana imieniem nazywany jest haracz, który od 19 lat płaci całe społeczeństwo za nieudolność rządu Buzka i Balcerowicza. Jedno co politycy potrafią dobrze robić to przewałki w rodzaju: BANK za 1ZŁ. Niestety, takie orły nami rządzą od wielu lat. O OFE nawet nie wspominałem.
...
Następna strona