Trwa ładowanie...
bDZTXjvV

Notowania

Przejdź na

Zmiany w Kodeksie pracy. Duża nowelizacja już jesienią

- Chcemy, aby rozwiązania związane z pracą zdalną były na stałe wpisane w polskim prawie pracy - mówi w programie "Money. To się liczy" wicepremier i minister rozwoju Jadwiga Emilewicz. Jak dodała, jest w tej sprawie w ciągłym kontakcie z minister rodziny, pracy i polityki społecznej Marleną Maląg. Taka nowelizacja kodeksu pracy może pojawić się w Sejmie już jesienią tego roku, a od stycznia przepisy powinny zacząć obowiązywać. Szefowa resortu rozwoju przyznaje, że absolutnie nie doradza przedsiębiorcom powrót do biur. - Na pewno nie rekomendujemy masowej rezygnacji z pracy zdalnej, bo w windach czy innych miejscach kontaktu wciąż może być niebezpieczeństwo zarażenia - mówi Jadwiga Emilewicz.

31-07-2020
1303 reakcje
214
851
238
Podziel się
Komentarze (238)
zobacz więcej komentarzy (238)
bDZTXjwh
KOMENTARZE
(238)
Bmn
10 miesięcy temu
W tamtym roku masakra z przepisami z Vatu jeszcze się księgowi I biura rachunkowe z tamtego roku nie uporali już idzie jpk przerzucanie totalnie wszystkiego na podatnika i już chcą zmian w kodeksie pracy przecież przyjdzie taki moment że będzie taki moment że nikt tego nie ogarnie mają gdzieś czy jest korona wirus tyle tarcz uruchomione co rusz to każdy inaczej interpretuje
glos
10 miesięcy temu
A co z niezgodnymi z prawem oraz prawem ludzkim um zlecenie zamiast um o prace art22par1 kp
sędzia
10 miesięcy temu
"Nam się należy" ! Krzyczała na całe gardło. Sami w Polsce zarabiają prawie 15 tysięcy złotych netto miesięcznie z pieniędzy podatników, nie mówiąc o europosłach co mają 30 tysięcy- to wszystko z pieniędzy polskich podatników. Nie płacą za przejazdy kolejowe i samolotowe też. Podatnikom rzucają ochłapy z "pańskiego stołu".
bDZTXjwz
ancymon
10 miesięcy temu
Skąd oni wzięli tą Maląg to jakaś kpina chyba Gowinowi coś się poprzestawiało.
rrs
10 miesięcy temu
Czy zdalna praca kierowców autobusów też jest przewidziana?
...
Następna strona