Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zamrożenie cen energii. Termin na oświadczenia mija. "Polacy się pogubili"

- Do jednego z największych dostawców energii wpłynęło 20 tysięcy oświadczeń przy 400 tysięcy jest uprawnionych. Zatem to tylko 5 proc. – powiedział w programie „Money. To się liczy” Krystian Derski z portalu wysokienapiecie.pl. – Dlaczego tak mało? Myślę, że większość Polaków pogubiła się w serialu pt. zamrożenie cen prądu. Była uchwalona ustawa, potem dwie nowelizacje. Rząd dał firmom tylko 28 dni na złożenie oświadczeń. Wielu z nich się po prostu nie dowiedziało.

26-07-2019
0
0
107
Podziel się
Komentarze (107)
zobacz więcej komentarzy (107)
KOMENTARZE
(107)
ttt
4 lata temu
inflacja nieźle podskoczy..
Real
4 lata temu
Termin jest do 29 lipca pierwsza umowa dotyczy zamrożenia i bonifikaty 5 procent do końca roku druga umowa jest czas do końca roku to zamrożenie cen na dwa lata bez podwyżek. Zastanawiam się czy nie chodzi im aby mieć klienta na ten okres dwu letni bo jak coś może zwiać do konkurencji.
wgs
4 lata temu
PIS to złodzieje
Lena
4 lata temu
i ten głupi sms z energii o statusie odbiorcy końcowego może zmylić przecież nie rezygnowałam z usług a potem na miejscu proszą o dokumenty nip, regon, umowe spółki pytam się po co mam ostatni rach jestem waszym klientem odpowiedż w celach weryfikacji totalna bzdura kto zmienia nipy itp w swojej działalności.
witek
4 lata temu
tak się doi, tak sie doi polaków !
...
Następna strona