Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Rząd chce refundować szczepionkę na koronawirusa. "Przynajmniej w grupach wysokiego ryzyka"

Czy szczepionka na koronawirusa powinna być obowiązkowa? Na to pytanie minister zdrowia Łukasz Szumowski odpowiadał w programie "Newsroom" WP. - Nie mam pojęcia, jak będę widział portfolio badań, to mogę się wypowiedzieć. (...) Jeżeli mamy dany lek i patrzymy na badania kliniczne, to możemy wtedy powiedzieć, czy jest bezpieczny, czy ma ograniczenia. To jak mówienie o złotym runie, proszę przyjąć do wiadomości, że najpierw się sprawdza dane - mówił. Prawdopodobnie szczepionka nie będzie pełnopłatna. - Czym innym jest refundacja, a czym innym jest obowiązkowość, na pewno nie trzeba będzie za nią płacić, chcielibyśmy, by była refundowana przynajmniej w tych grupach wysokiego ryzyka - powiedział minister.

08-07-2020
0
0
407
Podziel się
Komentarze (407)
zobacz więcej komentarzy (407)
KOMENTARZE
(407)
Syla
3 lata temu
Nikt nikogo nie ma prawa zmuszać do czegoś czego nie chcemy to jest nasze ciało i każdy człowiek ma prawo wyboru ja jestem przeciw czemuś czego nie ma, jeśli jest to grypa to niech zaczną tak naprawdę ludzi leczyć na to na co są chorzy tylko dlatego umierają bo nie uzyskują pomocy lekarskiej wstyd dla lekarzy że szerzą takie bzdury
Koronasciema
3 lata temu
PROTEST - jutro 10go lipca godzina 17, Warszawa - odwołujemy pandemię
Nie dla Dudy ...
3 lata temu
Ludzie budzimy się z letargu ! Jutro 10go lipca, Warszawa, godzina 17 - protest odwołujący pandemię !
Rob
3 lata temu
Najpierw trzeba wyszczepić cała rodzinę Szumowskiego a nastepnie wszystkich członków PO.
proszę nie ce...
3 lata temu
Lekarze do chol...ry zróbcie protest. Zróbcie bunt i przestańcie udawać, że wierzycie w ten cholerny wirus. Przecież lekarze "podobno wykształceni", powinni wiedzieć, Szumowski dostał polecenie od swoich czyli od "zakonu maltańskiego"? To oni sterują ministerstwem zdrowia. Dowodem tego jest, że w dniu 7 grudnia 2018 roku, w siedzibie Zakonu Maltańskiego w Rzymie została podpisana deklaracja w sprawie współpracy pomiędzy Rzeczpospolitą Polską a Zakonem Maltańskim. Rząd Rzeczpospolitej Polskiej reprezentował Minister Zdrowia Łukasz Szumowski, a Zakon Maltański Wielki Szpitalnik Dominique de La Rochefoucauld–Montbel. Lekarze obudźcie się kiedy nie jest za późno. Los Polaków jest w waszych rękach. Same pisma nic nie dają. Tu trzeba działać ostro i szybko. Szumowski wie, że nie ma odwrotu od tego zakonu i musi wykonywać co mu każą. A im chodzi o wyniszczenie ludzi.
...
Następna strona