Trwa ładowanie...
bDBdciJN

Notowania

Przejdź na

Tarcze antykryzysowe. "Nie jestem tu w rzędzie krytyków"

Czy tarcze antykryzysowe zadziałały? - Myślę, że w dużym stopniu tak, nie jestem tu w rzędzie krytyków - powiedział Marek Belka. Zaznaczył jednak, że wiele było też niedociągnięć, w tym brak współpracy z partnerami. Jak dodał popełnienie błędów było nieuniknione, ale jeśli są błędy, to trzeba je naprawić. - Właściwe jest, żeby kierować pieniądze do gospodarki, lepiej jest trochę więcej niż za mało - uważa. Zapytany o to, czy rząd będzie musiał zrezygnować z świadczeń socjalnych odparł: - Jeśli chodzi o 500+, to trudno mi sobie wyobrazić rezygnację z tego. Może jakieś modyfikacje - ale nie rezygnację. Natomiast co do kolejnych emerytur, to już jest nadmiar - dodał prof. Belka.

599 reakcji
68
273
258
Podziel się
Komentarze (258)
25-11-2020
emerytczego jest nadmiar Panie prof. Belka , czego ?
zobacz więcej komentarzy (258)
bDBdciJZ
KOMENTARZE
(258)
emeryt
2 miesiące temu
czego jest nadmiar Panie prof. Belka , czego ?
wio
2 miesiące temu
jak sie nakradło to można gadać po co 13 i 14
Średni Emeryt
2 miesiące temu
Tak ja też jestem za tym, aby nie dawać 13 i 14 byłym premierom, byłym członkom pzpr emerytom PO kodziarzom, a dać tym co mają niskie emerytury zwłaszcza, gdy nie mogli dużo zarabiać, bo partia im nie dała.
bDBdciKr
Fran
2 miesiące temu
Nadmiarem to jest twój słynny podatek od czyichś oszczędności, który miał być wprowadzony na krótko, a obowiązuje do dnia dzisiejszego. To jest dopiero ZŁODZIEJSTWO w biały dzień.
kapes
2 miesiące temu
Panie Belka! A tzw.podatek Belki? Przez te wszystkie lata ile pieniędzy mi zabrano i nadal się odbiera. To samo z podatkiem od emerytury. Od kilku lat jestem emerytem i ciągle mi się coś odbiera 13 i 14 to mały pikuś . Bez nich mogę się obejść ale nie wszyscy mogą tak powiedzieć. Zwolnienie podatku od emerytur miałoby większe znaczenie. Ale na to i zniesienie podatku od oszczędności / w obu przypadkach podwójne opodatkowanie/ się nie zanosi. I to pan, panie premierze jest za to częściowo odpowiedzialny. Hipokryzja się kłania.
...
Następna strona