Trwa ładowanie...
bDBdmNTp

Notowania

Przejdź na

Tarcza antykryzysowa dziurawa. Rządowe wsparcie mogą dostać... firmy paramedyczne

- Ten rodzaj działalności gospodarczej znalazł się w wykazie nie z inicjatywy naszego ministerstwa – powiedział w programie "Money. To się liczy" wicepremier i minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin na pytanie, dlaczego w ramach kolejnej tarczy o wsparcie mogą się ubiegać firmy paramedyczne, które często zaprzeczają istnieniu pandemii. – Określenie "paramedyczne" można interpretować na różne sposoby. Pan to kojarzy z rodzajem zabobonu, ale wydaje mi się, że równie zasadna jest inna interpretacja, czyli działalność okołomedyczna i w takim przypadku umieszczenie jej na takim wykazie jest uzasadnione – wskazywał. Jak zwracał uwagę prowadzący, wsparcie mogą dostać więc firmy, które zajmują się irydologią, czyli ocenianiem stany zdrowia na podstawie wyglądu tęczówki. Jak zapewnił Gowin, lista nie jest jeszcze zamknięta, więc poszczególne działalności mogą zostać na nią wpisane bądź z niej usunięte.

135 reakcji
5
67
63
Podziel się
Komentarze (63)
01-12-2020
Andy
Dziwne, że brakło kodu PKD taksówkarzy z licencjami, taksometrami, kasami fiskalnymi czyli tych którzy odprowadzają pieniążki do ZUS czy też do US a ujęto takich jak Bolt...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (63)
bDBdmNTB
KOMENTARZE
(63)
Andy
2 miesiące temu
Dziwne, że brakło kodu PKD taksówkarzy z licencjami, taksometrami, kasami fiskalnymi czyli tych którzy odprowadzają pieniążki do ZUS czy też do US a ujęto takich jak Bolt czy Uber. Czy to logiczne?
Maj fad
2 miesiące temu
Boze ten Gowin to jakiś nie teges jest.
Ggg
2 miesiące temu
Gdyby nie Unia to nie byłoby żadnej pomocy ,bo te pieniądze poszły by na najpilniejsze cele. To samo dotyczy 500+ i wszelkich inwestycji ,ale nie jeden inteligent z Pisu i Konfederacji tego nigdy nie pojmie. To nam pomagają Niemcy?!
bDBdmNTT
thx
2 miesiące temu
Rząd na bruk
Aet
2 miesiące temu
Jaka pomoc? Czy wy jesteście mormalni? Zeby komus dac kogos trzeba okraść. Tak wyglada ta pomoc
...
Następna strona