Trwa ładowanie...
bDIYyaDF

Notowania

Przejdź na

Szybkie testy na covid za 30 zł, wynik w 30 minut. "Innowacja"

Polskie szybkie testy na COVID-19 od firmy Genomtec. - Nasz test genetyczny już od soboty może być dystrybowany na terenie Unii Europejskiej. To usprawniona wersja pierwszej generacji naszego testu, udało nam się jeszcze zmniejszyć czas oczekiwania na wynik oraz wprowadzić test dwugenowy, czyli zwiększyć pewność uzykiwanego wyniku. To pierwszy na rynku test, który jest w stanie rozróżnić gen, od którego pochodzi sygnał - powiedział w programie "Newsroom" Miron Tokarski, prezes Genomtec. - W bardzo prosty sposób jesteśmy w stanie zwiększyć wydajność każdego laboratorium o co najmniej 50 procent. Jeśli w ostatnim tygodniu średnio wykonywano ok. 50 tys. testów, to dzięki naszemu rozwiązaniu można będzie wykonać ponad 80 tys., bez dodatkowych inwestycji. Cena też jest bardzo istotna, biznes prowadzimy odpowiedzialnie, jeśli udaje nam się uzyskać lepsze ceny od dostawców, to obniżki przerzucamy także na klientów. Cena jednego oznaczenia za pomocą naszego testu to 30...

rozwiń
663 reakcje
510
25
128
Podziel się
Komentarze (128)
17-11-2020
LoeoncjoZaraz to udupią. Bo to nasze i za tanie, nie da się zarobić na lewo. Tak jak to się stało z amantadyną czy tym drugim lekiem, od wczoraj już wykreślony z listy.
zobacz więcej komentarzy (128)
bDIYyaDR
KOMENTARZE
(128)
Loeoncjo
4 miesiące temu
Zaraz to udupią. Bo to nasze i za tanie, nie da się zarobić na lewo. Tak jak to się stało z amantadyną czy tym drugim lekiem, od wczoraj już wykreślony z listy.
marek
3 miesiące temu
80 tyś testów oznacza że obecnie będzie ok.40 tyś testów pozytywnych a to oznacza zamknięcie gospodarki.Minister zdrowia do tego nie dopuści.
Nieprawdopodo...
4 miesiące temu
A któżby dopuścił polski wyrób na rynek UE? Przecież byłoby to wbrew interesom Niemiec, Francji, Belgii, Niderlandów....
bDIYyaEj
as
3 miesiące temu
Rząd nie zastosuje bo przy zwiększonej liczbie testów wyjdzie że łapiemy się na lockdown:):)
sPiSek
3 miesiące temu
Koronawirus to niezły sposób na oskubanie ludzi. Żeby bogatsi byli jeszcze bogatsi. Zupełnie nie rozumiem dlaczego testy nadal tyle kosztują. Nawet w Czechach i Słowacji te same testy są tańsze. Przecież częste testowanie mogłoby chronić i naszych bliskich i innych, żeby ich nie narażać i nie spotykać się z nimi lub izolować w razie wykrycia.
...
Następna strona