Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Skargi pracowników na warunki pracy. Inspekcja pracy będzie kontrolować

- Poprosiłem GIS, aby wspólnie z Państwową Inspekcją Pracy wydał zarządzenie w tej sprawie, aby można było wyegzekwować zalecenia pracy zdalnej, tam gdzie można. Tam, gdzie nie można, żeby środki bezpieczeństwa były zachowane. Myślę, że dziś i jutro te zalecenia zostaną wydane i wtedy PIP będzie mogła pewne zachowania kontrolować. My możemy zalecać, nie możemy w sposób bezpośredni ingerować w każde stanowisko pracy. Do tej pory oprócz Włoch żadne państwo nie wprowadziło tak daleko idących działań - powiedział Wirtualnej Polsce minister zdrowia Łukasz Szumowski.

0
0
255
Podziel się
Komentarze (255)
zobacz więcej komentarzy (255)
KOMENTARZE
(255)
Global2020 (2...
2 lata temu
Zapraszam inspekcję do mnie. Jak już będą pod drzwiami firmy to na drzwiach jest telefon do mnie. W firmie nikogo nie ma, siedzimy w domu nic nie robimy. Niestety mamy starych rodziców pod opieką więc uznaliśmy, że istnienie firmy nie jest warte ich życia.
Coop
2 lata temu
Sprawdźcie Eko Region Gotartow
wald03
2 lata temu
całe zycie cięzko pracuje 25 lat nie byłem na zwolnieniu prowadze firme zatrudniam ludzi , jak słucham polityków to nie dziwie sie Bogu, ze tez ma dość
ja
2 lata temu
wiele osób ryzykuje zakażenie i chodzi do pracy, bo nie ma z czego żyć - nie mają żadnych rezerwowych zasobów pieniędzy na przetrwanie. Nie maja wyjścia, ale i tak przez koronakryzys wielu straci pracę lub biznes i dochody. Najgorsze, że jak wirus minie to może nie być do czego wracać, bo wielu firm nie będzie. Dlatego oprócz pensji i pracy przed kryzysem potrzebna była wiedza finansowa – jak zarządzać pieniędzmi, jak oszczędzać i inwestować.W książce pt. Emery tura nie jest Ci pot zrebna autor przestrzegał o tym, że zawsze możebyć jakiś kryzys na świecie lub w rodzinie, że trzeba się przygotować na kryzysowe sytuacje.
Leon Z
2 lata temu
Niech się spieszą, bo zaraz nie będzie czego kontrolować...
...
Następna strona