Trwa ładowanie...
bDBdxldx

Notowania

Przejdź na

Renata Beger atakuje Kaczyńskiego za "Piątkę dla zwierząt"

- Pan z młodymi ludźmi, którzy nigdy nie byli w gospodarstwie, wymyślili sobie ustawę, która ma zakazać uboju rytualnego. W konsekwencji oznacza to likwidację 350 tysięcy gospodarstw - grzmiała w środę podczas protestu rolników była posłanka Samoobrony Renata Beger, zwracając się do Jarosława Kaczyńskiego. Jak mówiła, chce uzmysłowić "panu prezesowi, że młodzi ludzie nim manipulują, a on ulega temu". - Aż się we mnie zagotowało. Bo nas się obwinia o złe traktowanie zwierząt, a sami co macie tutaj w mieście? Wyjące psy, które tęsknią, bo właściciele poszli do pracy? Czy tak się postępuje? Trzyma się w blokach i małych mieszkaniach owczarki niemieckie? Czy to jest ich naturalne środowisko? - perorowała. - Norka amerykańska to zwierzę, które bardzo ingeruje w środowisko i zabija dla przyjemności - przekonywała, broniąc polskiej branży futrzarskiej.

271 reakcji
108
78
85
Podziel się
Komentarze (85)
16-09-2020
Polakgłosowali na nich to teraz mają
zobacz więcej komentarzy (85)
bDBdxldJ
KOMENTARZE
(85)
Polak
4 miesiące temu
głosowali na nich to teraz mają
Piotr
4 miesiące temu
Polscy rolnicy zagłosowali Zjednoczona Prawicę i na Dudę. Wybrali zatem osoby, które w ich imieniu będą stanowiły prawo. Więc stanowią i tyle. Ja nie wiedziałem, że to tak, oszukali nas, jak tak można ....... Ponosicie konsekwencje swoich wyborów.
asad
4 miesiące temu
Renata ja bym Ciebie Rytualnie
bDBdxleb
Tomek
4 miesiące temu
W jednym ma racje, w mojej rodzinie na wsi są 2 owczaraki przez wiekszość dnia uwiązane na zewnątrz na podwórzu - ze wgledu na bezpieczeństwo innych, ale na noc wypuszczane wolno oraz wyprowadzane regularnie na spacery, sa zdrowe radosne, wybiegane i oddane włascicielom - jednak wg obrońców zwięrząt - to nie własciwe warunki..., drugi przypadek w miescie w bloku w duzy pies przez większosć dnia trzymany w łazienke jak nie ma włascicieli, żeby nie poniszczył pies ma na oko zoraną psychę , ale za to ma karmę z top 10 oraz piękną smycz to juz ok, kolejny przypadek pies był milusi jak był szczeniakiem - teraz regularnie bezpańsko wypuszczany z domu podczas gdy własciciele wychodzą z domu- lub zapominany w mieszkaniu i wyje. Co ro reszty... jestem mięsożerny- zebym zjadł kotleta, miał buty, kebaba czy stek - jakies zwierze musi zostać zabite nic tego nie zmieni, ale wpływ mamy na warurunki jakie zapewniamy zwierzakom- wszelkie niedbaltwo i beztialstwo powinno byc surowo karane Takie jest moje zdanie.
kikas
4 miesiące temu
Co sobie wybraliście to macie
...
Następna strona