Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Paweł Orlikowski
Paweł Orlikowski
|
aktualizacja

Raport z "czerwonej strefy". Wieluń żyje w nowej rzeczywistości

- Stosuję się do obostrzeń, ale uważam, że są one bez sensu. Między powiatami można spokojnie podróżować. Określanie jednej strefy czerwoną w sytuacji, gdy pandemia jest w całym kraju, jest bez sensu - mówi Wirtualnej Polsce mieszkanka Wielunia. Powiat wieluński i sam Wieluń leżą w tzw. czerwonej strefie, co oznacza, że od soboty obowiązują tam bardziej rygorystyczne obostrzenia niż w reszcie kraju. W "czerwonych strefach" trzeba nosić maseczki także na zewnątrz, obowiązuje limit 50 gości na weselach i innych uroczystościach, ograniczenia dotyczą też np. uczestnictwa w mszach. Pytamy mieszkańców Wielunia co sądzą o tych ograniczeniach i jak im się żyje pod tymi rygorami.

KOMENTARZE
(97)
Lipne testy
4 lata temu
Tu chodzi o dna
Oszukują ludz...
4 lata temu
Więcej ludzi tonie niż spotka wyimaginowaną koronke
MOMENT
4 lata temu
Na weselu nie może być pow 50 osób, a 2000 transseksualistów może bezkarnie maszerować po ulicach pomiędzy naszymi dziećmi? !!!
Martas
4 lata temu
Jesteście przestępcami a na dodatek wasze rozporządzenia to żenada.Czy wy to czytacie gdy piszecie te głupoty na kolanie?Szumowina łamie KONSTYTUCJĘ i wszedł w kolizję z prawem z KK art.160 bo na jakiej podstawie ten pan ogranicza swobodne oddychanie i ludzi dzieli na tych rzekomo chorych i tych zdrowych.Wy już nie ogarniacie tego swojego cyrku .
Gil
4 lata temu
Nie ma żadnego wirusa to ściema i nie da się uniknąć hejtu na szczęście frustratów mam gdzieś
...
Następna strona