Trwa ładowanie...
bEsqATxN

Notowania

Przejdź na

Pandemia może zmienić nam ferie i wakacje. Wiceminister uchyla rąbka tajemnicy

- Byłoby zasadne, by rozszerzyć, wydłużyć ferie zimowe, żeby nie było nakładania się grup - powiedział wiceminister Andrzej Gut-Mostowy w programie "Money. To się liczy". Co więcej, nie wyklucza, że taki sam mechanizm mógłby zostać zastosowany w przypadku wakacji. - Jeżeli się okaże, że nie mamy istotnego poprawienia się epidemii, to jakieś formy rozszerzenia wakacji tak, żeby sezon turystyczny nie kumulował się w lipcu i sierpniu, byłyby elementem pewnego komfortu wypoczynku, a także zmniejszenia ryzyka zachorowań - powiedział wiceminister rozwoju, pracy i technologii. Zaznaczył jednak, że to na razie pomysły, a wariantów jest kilkadziesiąt.

20-11-2020
0
0
340
Podziel się
Komentarze (340)
zobacz więcej komentarzy (340)
bEsqATxZ
KOMENTARZE
(340)
Kasia
9 miesięcy temu
Ja już się nie mogę doczekać swojego urlopu, mam nadzieję, że do tego czasu bedą już hotele otwarte. Mam zarezerwowany pobyt w Grand Lubicz w Ustce i tylko odliczam.
Glut-Drogowy
9 miesięcy temu
Ale nakładania jakich grup??????? Przecież nie będzie organizacji zimowisk! Młodzież ma pozostać w miejscu zamieszkania! I prawidłowo. Mamy szczególny czas pandemii.
Karola
9 miesięcy temu
A oni ferie zamienili na jeden termin ! Kpina, dramat dla branży turystycznej, porażka !!!
bEsqATyr
Jurek
9 miesięcy temu
Tyle wolnego i zero kontaktu ze szkołą to ferii nie powinno być. W tym czasie nadrabiać zaległości.
Życzliwa
9 miesięcy temu
Halo!!! Moze pora juz na jakies konkrety. Dzieciaki laja juz porezerwowane wyjazdy!!!. Przynajmiej organizatorzy aby utrzymać sie na rynku sa lekarstwem dla zamknietej w domach mlodzieży i dzieci!
...
Następna strona