Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Odmrażanie gospodarki. Minister tłumaczy, co z urzędami

W ramach odmrażania gospodarki zmienia się działalność urzędów. - W ramach pierwszego etapu odmrażania, odmrażamy także działalność administracji publicznej. To oczekiwanie wielu obywateli w sytuacji, kiedy mają pilne kwestie do rozwiązania w urzędach. Od środy 22 kwietnia wszystkie urzędy, wykonujące takie zadania, jak rejestracja stanu cywilnego, ewidencja ludności, pomoc społeczna, wsparcie dla przedsiębiorców, będą je od najbliższej środy wykonywać. To także odmrożenie urzędów, które zajmują się inwestycjami, byśmy - odmrażając gospodarkę - mogli iść do przodu - powiedział w programie specjalnym WP "Koronawirus" Paweł Szefernaker, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji.

0
0
625
Podziel się
Komentarze (625)
zobacz więcej komentarzy (625)
KOMENTARZE
(625)
Z dziś
2 lata temu
Polak uwielbia stać w kolejkach! Jak są to źle, jak ich nie ma też tragedia. Urzędy są czynne! Większość spraw można bez problemu załatwić. Niektórzy płaczą, że nie mogą rejestrować samochodów, odebrać dowodów. Bzdura! Można wysłać dokumenty pocztą, złożyć w punktach przyjęć. Jest E-puap! Zwrotnie dokumenty wysyłane są zwykle pocztą. Lepsze to niż stanie godzinami w kolejkach i narzekanie na wolną obsługę.
Boo
2 lata temu
Jeszcze nie zaliczyliśmy szczytu zachorowań a tu wielkie odmrażanie gospodarki......a co będzie po 10 maja? Na nowo zamykane, że niby odmrażanie nie wyszło.....ciemny lud wszystko kupi, a TVP nagłośni dobre chęci rządu
marcin890
2 lata temu
Niestety NAJGORSZE może być jeszcze przed nami, a ludzie już myślą o wychodzeniu z domu itp mogą się nieźle zdziwić co może być na kilka miesięcy. Każdy powinien zainteresować się pracą zdalną i zacząć zarabiać, bo oszczędności się w końcu skończą, a pracodawcy też nie będą płacić bo ciekawe z czego?? Poczytajcie sobie o pracy online jak zlecenia przez internet, sprzedaż na allegro, zarabianie na giełdzie itp polecam poczytać na blogu kejti (najlepiej w Google wpisać blog kejti) tam dziewczyna opisuje jak od lat pracuje zdalnie i zarabia na tego typu rzeczach, z resztą dużo jest takich osób co w taki sposób zarabia. Działać, a nie tylko seriale, bo niedługo każdy się obudzi z ręką w nocniku, taka prawda....
Twój nick
2 lata temu
Niezłe ujęcie!👍 Mam to powiesić nad drzwiami i modlić się do tych sznurków?🤔
wensd
2 lata temu
Niech się zajmą jeszcze odmrożeniem wymiaru sprawiedliwości w tym Wojewódzkich Sądów Administracyjnych, bo obywatele poszkodowani m.in. przez bezprawne i bezpodstawne decyzje administracyjne nie mogą dochodzić swoich praw, a często "oprawcy w białych rękawiczkach" dzięki temu unikają sprawiedliwości lub jej części odchodząc np. na emeryturę itp. sytuacje.
...
Następna strona