Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Od 23 kwietnia na Pocztę Polską bez dowodu osobistego

- Od 23 kwietnia na Poczcie Polskiej będzie można potwierdzić tożsamość przy użyciu aplikacji mObywatel, bez konieczności okazywania dowodu osobistego - zapowiedział w programie "Money. To się liczy" minister cyfryzacji Marek Zagórski. Z kolei przed wakacjami minister chce zamknąć sprawę z PKP Intercity, które wymaga okazania plastikowego dowodu w przypadku zakupu biletu przez internet, chociaż jednocześnie honoruje legitymacje szkolne "zapisane" w aplikacji mObywatel. - Jest tam jakieś totalne nieporozumienie - oświadczył minister.

0
0
21
Podziel się
Komentarze (21)
zobacz więcej komentarzy (21)
KOMENTARZE
(21)
taurus
4 lata temu
nich bzdur nie Ministerstwo Cyfryzacji nie podaje smartfon z androidem => 6.0 starsze smartfony mają androida < niż 6.0 ilość błędów je duża patrz Gogle Play Przedstawiciel Min Cyf odpowiada i przekazuje uwagi do programistów wniosek aplikacja została na siłę wypchnięta do użytku przed spodziewanymi wyborami do Europarlamentu jest zwyczajny jad kiełbasiany (kiełbasa wyborcza )
Inn
4 lata temu
dość często kupuję bilety kolejowe przez internet do pociągów różnych przewoźników. jedynie PKP Intercity każe pokazać dowód - inni nie
Patolog
4 lata temu
Zarząd Intercity to patologia
Marcin
4 lata temu
Tankować też nie będziesz bo paliwo podrożało ?
kkk
4 lata temu
I co to ma wspólnego z IC?
...
Następna strona