Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|
aktualizacja

Nie wyrzucaj książeczki mieszkaniowej. Możesz za nią dostać grube pieniądze

Wielu Polaków wciąż dysponuje książeczkami mieszkaniowymi sprzed lat. Dziś co prawda nie są one warte tyle, co kiedyś, ale wciąż można dzięki nim wypłacić spore pieniądze. - Poszerzamy możliwość wykorzystania tego, co mamy na książeczkach mieszkaniowych. Na przykład w kontekście inwestycji remontowych - mówi w programie "Money. To się liczy" wiceminister rozwoju Robert Nowicki. Jak zdradził, średnio Polacy mają na takiej książeczce zgromadzone około 9 tys. zł. - To nie jest może impuls do zakupu nowego mieszkania, ale już może być przyczynkiem do przeprowadzenia remontu lub innej inwestycji - podkreśla gość programu "Money. To się liczy".

nieruchomości
wideo
77
Podziel się:
KOMENTARZE
(77)
łaskawcy
4 lata temu
Kupisz mieszkanie, czy dom lub wybudujesz to sobie odbierzesz tzw. premię. Nikt nie dostanie na remont w cudzym mieszkaniu.
wiekszej bzdu...
4 lata temu
Co za bzdura... 30 lat oszczędzania a na koniec ledwo 7 tys wydarłam, bo zapisy dot. książeczki były na niekorzyść klienta. Dodatkowe 3 tys straciłam przez to, że nie kupowałam mieszkania w udziale 100% tylko 50/50.. grube pieniadze dobre sobie... poza tym w banku powiedziano mi ( 3 lata temu), że im dłużej zwleka się z wypłatą tych środków to tym większa szansa, że pieniedzy będzie jeszcze mniej
GOŚĆ
4 lata temu
To była kradzież w imię prawa
olpo
4 lata temu
Kłamali ludzi ze przy wymianie pieniedzy nikt nie straci ja straciłem caly wkład 40 tys zł
poli
4 lata temu
A co z ludzmi ktuzy maja udzialy w kamienicy gdzie jest wielu wspołwlascicieli jest to tzw ,własnosc niepodzielna
...
Następna strona