Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Sebastian Ogórek
Sebastian Ogórek
|

Narodowa kwarantanna. Czy dojdzie do zamknięcia przedszkoli? Minister odpowiada

- Nie chcę teraz tego przesądzać, bo to decyzja premiera i po debacie, ale widać, że jest to kolejny krok, który będziemy rozważali - tak odpowiedział minister zdrowia Adam Niedzielski na pytanie o ewentualne zamknięcie przedszkoli. - Jeśli chodzi o scenariusz kwarantanny narodowej, to będzie on zbliżony do tego, co się działo na wiosnę - powiedział. Oznacza to, jak doprecyzował minister, że dostępne będą podstawowe usługi, "a nie te, które byśmy ocenili jako nie pierwszej potrzeby". Czy będzie się to wiązało z wprowadzeniem stanu klęski żywiołowej albo stanu wyjątkowego? - dopytywał prowadzący "Money. To się liczy". - W tej chwili nie ma takich rozważań - odparł minister zdrowia.

KOMENTARZE
(125)
ASss
4 lata temu
od 8 miesięcy na ilość badanych chorych wychodzi 1/3 czyli non stop choruje ok 13 milionów obywateli to po ile razy przechodzimy tego covida ?
Matka
4 lata temu
Jeśli ktoś nie chce wysyłać dzieci do przedszkola niech tego nie robi. Uważam że lepsze jest ograniczenie liczby dzieci w grupie niż na siłę zamykanie przedszkoli. Zakaz przyprowadzania dzieci przez osoby z grupy ryzyka, zakaz przyprowadzania dzieci przez 2jke rodziców na raz. Jak pracować z 3 latkiem w domu??? Nie chcę brać zasiłku, chcę normalnie żyć i nie generować dziury budżetowej.
Nauczyciel
4 lata temu
Przedszkola już dawno powinny być zamknięte ,otworzyliście je jako pierwsze (eksperymentalnie) i zamkniecie jako ostatnie ! To jest skandal ....my nauczyciele to nie mięso armatnie w przedszkolu co chwile Covid ,w chwili obecnej nie mamy nauczycieli do pracy ,bo 4jest na kwarantannie ,a za nimi dzieci i ich rodziny ,ile się tak będziemy bawić ,aż całe przedszkole polegnie ....to jest skandal i dyskryminacja ... proszę coś z tym zrobić natychmiast zamknąć również przedszkola !nie ma się nad czym zastanawiać ,no może po za tym ,że trzeba znaleść pieniądze na zasiłki ,a z tym jak zwykle nasz kochany rząd ma problem 😡😡😡 nie liczcie na moj głos poparcia w kolejnym głosowaniu ! Dziękuje za taka opiekę Państwa w tak trudnych czasach !
Mojnik
4 lata temu
Przecież tym wszystkim kręci nie nasz rząd ale miliarderzy którzy chcą doprowadzić gospodarkę w Europie do upadku Nagle w Chinach nie ma kowida? Ciekawostka
Pan Maseczka
4 lata temu
Szkoda, że nikt nie zwraca uwagi na to, że w tym roku umieralność jest tylko na Covid... a gdzie grypa, gdzie nowotwory itp. ? Jeszcze dali podwyżki lekarzą 100%, którzy zawałowców, nowotworowców kwalifikują tylko pod Covida. Robią z nas ciemnogród ! ...aż nóż w kieszeni się otwiera... i co kolejnych świąt w tym roku nie obejdziemy z rodziną ?! Bo nas pozamykają jak 'zwierzęta w klatkach' znów !
...
Następna strona