Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak
Mateusz Ratajczak
|
aktualizacja

Maseczki w sklepach to fikcja. Minister komentuje raport money.pl

W sklepach nie ma rękawiczek, a pracownicy nie reagują na klientów, którzy nie zasłaniają ust i nosa w sklepach. To wnioski z badania, przeprowadzonego na zlecenie money.pl i Wirtualnej Polski. Co na to wiceminister zdrowia? - Byłem świadkiem sytuacji, jak ekspedientka w jednym ze sklepów w małej miejscowości nie chciała obsłużyć młodego człowieka, który zapomniał maseczki - odpowiedział Janusz Cieszyński w programie "Newsroom" Wirtualnej Polski. Jego zdaniem badanie zostało przeprowadzone na "niewłaściwej statystycznie próbie". Janusz Cieszyński podkreśla, że nadal konieczne jest utrzymywanie dystansu lub noszenie maseczki, gdy nie da się tego zrobić. - Do tego korzystajmy z płynów do dezynfekcji - apeluje wiceminister zdrowia.

178
Podziel się:
KOMENTARZE
(178)
Mar33m
3 lata temu
w moim mieście ludzie robią zakupy w maskach. Nie wiem po co ta nagonka. Chcecie znowu pozamykać nas w domach? Jara was ta władza co.
pis w pis..du
3 lata temu
Dziecko, idź sie dokształcić a nie na ministra:-)))) Wypowiada się chłystek na temat pandemii. Jakiej, pytam???
Max
3 lata temu
Przecież najmądrzejszy na świecie premier stwierdził ,ze to tylko zwykła choroba,to po co mają nosić maseczki?Może przeczytajcie mu przysłowie,że:głupi ,jak milczy, za mądrego poczytany bywa
emerytka
3 lata temu
Badanie zostało przeprowadzone na "niewłaściwej statystycznie próbie" powiedział min. Cieszyński!!!!!??????? Halooooo, czy właściwa próba to poplecznicy pis????????????????????????? Czy ci co noszą w trosce o swoje zdrowie?
wiedząca
3 lata temu
Może wystarczt tych bajek !! USA już przyznało się do wprowadzenia pandemii i zamrożenia gospodarki z powodu nadchodzącego kryzysu finansowego !!!
...
Następna strona