Trwa ładowanie...
bDIYozpN

Notowania

Przejdź na

Limit osób na Wigilii. Prof. Simon ostro

- Ja, mając liczną rodzinę, ograniczę z nimi kontakt w czasie świąt tak jak mogę, bo wydaje mi się, że jeszcze nie byłem zakażony - powiedział w programie "Newsroom" Dolnośląski Konsultant ds. Chorób Zakaźnych prof. Krzysztof Simon, pytany o obostrzenia w czasie Bożego Narodzenia. – To jest świadome postępowanie, trzeba jakoś walczyć z tą epidemią – powiedział. Jednocześnie profesor wyśmiał planowane przez rząd wprowadzenie limitu gości przy wigilijnym stole do pięciu osób. – To jest lekka przesada. Jak się wydaje coś takiego, to trzeba to egzekwować. Policja będzie chodziła po domach i sprawdzała, ile osób jest na Wigilii? Przecież to jest pośmiewisko! – wskazywał.

738 reakcji
391
83
264
Podziel się
Komentarze (264)
26-11-2020
tym się zajmuje ten żondtworzy sztuczne problemy, żeby nie mierzyć się z prawdziwymi
zobacz więcej komentarzy (264)
bDIYozpZ
KOMENTARZE
(264)
tym się zajmu...
3 miesiące temu
tworzy sztuczne problemy, żeby nie mierzyć się z prawdziwymi
Abrakadabra
3 miesiące temu
Ekspert - No bez przesady .
3,14
3 miesiące temu
Nie uważam tego pana za jakiegoś wybitnego specjalistę. Ot lekarz. Ale doktor z Przemyśla, Pan Bodnar, który leczy ludzi w przychodni i ma wyniki, jakich może pozazdrościć każdy profesor, jest dla mnie ekspertem.
bDIYozqr
Simon Templer
3 miesiące temu
Czy jemu płacą za to? Czy ja muszę codziennie o nim czytać? Stop ekspertom.
pacjent
3 miesiące temu
Panie specjalisto, może przetestowałby Pan stary, tani, przeciwwirusowy lek AMANTADYNĘ, skoro nie macie NIC lepszego. Co wam szkodzi spróbować? Argument, że nikt na świecie tym nie leczy guzik mnie obchodzi, lekarze donoszą, że jest skuteczna na WCZESNYM etapie, Trump dostał przeciwwirusowy lek na wczesnym etapie. Trzeba próbować wszystkich metod i testować wszystkie leki. Teraz wygląda to tak, że ludzie umierają, gospodarka pada, a wy zakaźnicy BLOKUJECIE nowe pomysły na terapie. To WASZA ODPOWIEDZIALNOŚĆ.
...
Następna strona