Trwa ładowanie...
bDBcZuUR

Notowania

Przejdź na

Koronawirus. Depilator, ekspres i latarka - tego ludzie szukają w internecie

- Przy pierwszej fali epidemii i pierwszej fali obostrzeń bardzo wzrosło zainteresowanie wszelkimi urządzeniami do dbania o urodę zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn – mówi w programie "Money. To się Liczy" Michał Świerczewski, prezes x-kom, firmy dystrybuującej elektronikę. – Były to wszelkiego rodzaju depilatory, golarki, trymery – wylicza. Co jeszcze cieszy się wzięciem? – Małe AGD: urządzenia do wypiekania chleba, roboty kuchenne. Wielkim zaskoczeniem były ekspresy do kawy. Widać, że ludzie pracują z domu, wyraźnie brakuje tej "małej czarnej", więc stąd to zainteresowanie – wskazuje Michał Świerczewski. Sporym zaskoczeniem jest większa sprzedaż produktów survivalowych, jak noże, gazy pieprzowe, latarki. – Była niepewność, jak się będzie ta epidemia rozwijać, jak będziemy musieli sobie w tym zaciszu domowym radzić – wskazuje gość "Money. To się liczy".

26-11-2020
100 reakcji
20
67
13
Podziel się
Komentarze (13)
26-11-2020
Blak Frajdej
W Blak Frajdeju bedziemy szopingowac na telewizory wielkosci tapczanu, zyjemy w tawerach w apartamencikach z salonami , spidujemy po autostradach , kupujemy buksy na...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (13)
bDBcZuVd
KOMENTARZE
(13)
Blak Frajdej
2 miesiące temu
W Blak Frajdeju bedziemy szopingowac na telewizory wielkosci tapczanu, zyjemy w tawerach w apartamencikach z salonami , spidujemy po autostradach , kupujemy buksy na selu , jedzenie zs fudtrokow , obchodzimy Halowiny i Sansgiwingi ..... A jeszcze kilka lat temu ludzie nie wierzyli , ze tutaj bedzie Sanfrancisko i Europa !
EaDo
2 miesiące temu
Ja kupiłem sobie buty i kijki trekkingowe. Najważniejszy ruch bez maseczki na świeżym powietrzu, a że mamy piękną jesień to kilometry przechodzę ...
as
2 miesiące temu
śmieszny wywad po tytułem nie dać się naciągnąć. Ludzie tv 55 cali gdzie kosztuje 2500 w blackfraydeju kosztuje 2499 zł byłem widziałem. Ale ta cena z góry 2990zł robi wrażenie.
bDBcZuVv
Obywatel
2 miesiące temu
Przecież w Polsce nie ma ogłoszonego stany pandemii
Mariolka K.
2 miesiące temu
Najgorsze w tej pandemii jest to, że nie można się całować 😬