Trwa ładowanie...
bEsquDWZ

Notowania

Przejdź na

Koniec galerii handlowych? Brzoska: katastrofa, koronawirus to przyspieszył

Koronawirus zamknął galerie handlowe, znacznie wzrósł sektor handlu w internecie. To koniec ery galerii handlowych? - Już kilka lat temu mówiłem, że czas galerii handlowych się kończy. Sytuacja z koronawirusem sprawiła, że przyspieszył się cykl życia galerii, w Stanach Zjednoczonych one już praktycznie nie funkcjonują. Byliśmy na fali wznoszącej, aczkolwiek spadającej, dzisiaj to jest już praktycznie katastrofa - powiedział w programie specjalnym "Newsroom WP" Rafał Brzoska, założyciel i prezes InPost. - Trendy w zakupach spożywczych również pokazują bardzo mocny wzrost zakupów online, obserwujemy to również u siebie, gdy kilkanaście miesięcy temu wprowadziliśmy lodókomaty. Handel fizyczny nie zniknie, znikną jego pewne formuły - dodał.

325 reakcji
101
106
118
Podziel się
Komentarze (118)
zobacz więcej komentarzy (118)
bEsquDXl
KOMENTARZE
(118)
Behemot
rok temu
"Koniec galerii handlowych? Katastrofa." Chyba dla galerianek. Mnie nigdy do niczego nie były potrzebne.
galernik
rok temu
Koniec z galeriami? Nareszcie! Będzie je można wyburzyć albo zamienić na hale sportowo-widowiskowe. Tylko gdzie będą ciągnęły galerianki...?
abc
rok temu
wlasnie to widac...co drugi sklep zwija towar.....troche mnie to nie dziwi ale zeby na taka skale?
bEsquDXD
Nick
rok temu
Galerie może by i padły gdyby miały alternatywę w postaci prawdziwych ulic handlowych. A takich w Polsce nie ma. Kupowanie bez zobaczenia niektórych towarów to ryzyko. Zresztą kupując w necie nie masz szansy mieć czegoś czego potrzebujesz na już.
:)
rok temu
Jak dla mnie bomba niech padają.
...
Następna strona