Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Mateusz Ratajczak,Marek Kacprzak
|
aktualizacja

Kiedy firmy zaczną działać? Pomysł na luzowanie przepisów dla biznesu to kwestia tygodni

- To mi przypomina taniec na brzytwie. Z jednej strony mamy ryzyko zachorowań, z drugiej normalne funkcjonowanie państwa - powiedział minister zdrowia Łukasz Szumowski w programie specjalnym Wirtualnej Polski. - Jeśli zamkniemy gospodarkę i zlikwidujemy normalne życie ludzi, to może się okazać, że w długiej perspektywie ofiar takiego kroku będzie bardzo dużo. - Musimy wypośrodkować między ryzykiem związanym z epidemią a ryzykiem związanym z zapaścią gospodarki - mówił minister zdrowia. Zaznaczył, że coraz więcej krajów mówi o planach uwalniania reżimów sanitarnych. - Na pewno będzie to wymagało działań i analizy, jak i ile osób się przemieszcza i kontaktuje - zaznaczył minister. Kiedy może się pojawić pomysł na luzowanie przepisów dla biznesu? - To kwestia tygodni - uważa minister Szumowski.

KOMENTARZE
(348)
Bobo
4 lata temu
Mam nadzieje że do czerwca
Waldek
4 lata temu
Jak zwykle mało jasna odpowiedź - ilu tygodni dwóch czy pięćdziesięciu dwóch
Helka
4 lata temu
Same mądrale się tu wypowiadają. Aż serce rośnie jakich to mamy wyedukowanych obywateli. Wszystko wiedza najlepiej.
ws
4 lata temu
Kto temu panu uwierzy. Nie chce mi się nawet liczyć ile bzdur naopowiadał ostatnio. Czemu niby tym razem ma być to prawda?
Ole
4 lata temu
Wiekszosc firm zagranicznych u nas mimo zmniejszonej pracy dalej wyzyskuje ludzi wykorzystuja wirusa do zastraszania zwolnieniem kombinuja z czasem pracy i wynagrodzeniem a rzad nie kontroluje co sie dzieje w tych firmach glownie chodzi o firmy logistyczne obslugujace magazyny
...
Następna strona