Trwa ładowanie...
bDZUlyqJ

Notowania

Przejdź na

Bon turystyczny rusza 1 sierpnia. "Jest BLIK, teraz mamy payZUS"

- System działa bez zarzutu, wyprodukowano już ponad 1,5 mln bonów turystycznych, a do końca dnia będą to już 3 miliony elektronicznych portmonetek - mówi w programie "Money. To się liczy" Jadwiga Emilewicz, wicepremier i minister rozwoju. Podkreślała, że nowy system udało się stworzyć ekspresowo, bo ustawa o bonie turystycznym weszła w życie dopiero w połowie lipca. Nie szczędziła przy tym komplementów Zakładowi Ubezpieczeń Społecznych. - Odważyłabym się powiedzieć, że ZUS jest obecnie najbardziej nowoczesnym cyfrowo urzędem administracji publicznej w Polsce - chwaliła instytucję wicepremier Emilewicz. Jak dodała, bon turystyczny to w zasadzie nowa forma płatności, którą nazwała roboczo "payZUS".

31-07-2020
Tagi:
turystyka, wideo, zus, mtsl, bon turystyczny
7 reakcji
2
3
2
Podziel się
Komentarze (2)
zobacz więcej komentarzy (2)
bDZUlyqV
KOMENTARZE
(2)
Daaf
10 miesięcy temu
Proponuję kolejno od września bon na szkołę. Później bon na jabłka. Kolejno na ziemniaki i węgiel. I na końcu na kiełbasę. I w zasadzie po co nam pieniądz, w dodatku euro. Wprowadzimy wymianę bonów na euro. Że to już było? No cóż. Taki mamy klimat
ZK590
10 miesięcy temu
Bon turystyczny jak najbardziej ale nauka od 1 września to tragedia, pewna śmierć. Dlaczego nikt nie przeczyta definicji słowa PANDEMIA?