Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Polacy będą chodzić w maseczkach. Szumowski: "Rekomendacja w najbliższych dniach"

- Jeśli będziemy wprowadzali nakazy i zalecenia, to dla personelu medycznego, żeby chodzić w maseczkach, ale musimy mieć taką ilość, jaką rozdysponowujemy w tej chwili - powiedział minister zdrowia Łukasz Szumowski w programie specjalnym Wirtualnej Polski. Ale to nie wszystko. - Na ulicach, w przestrzeni publicznej zasłanianie twarzy jest coraz bardziej zasadne, więc pewnie za chwilę taką rekomendację wydamy - powiedział minister zdrowia Łukasz Szumowski. Zaznaczył, że tu maseczka nie musi być specjalistyczna i z certyfikatem. - To może być kawałek materiału, aby wirus zatrzymywał się w ogromnej większości na takiej maseczce - dodał minister Szumowski.

0
0
1592
Podziel się
Komentarze (1592)
zobacz więcej komentarzy (1592)
KOMENTARZE
(1592)
Emeryt
2 lata temu
Se to możesz na bezludnej wyspie a w społeczności trzeba się dostosować.
Nina
2 lata temu
Kogo będzie stać na tak drogie maseczki . Proponuję cenę najpierw udostępnić za normalną cenę. . I podać konkretnie jakie to mają być lub jakie są właściwe i z czego zrobione
Karol
2 lata temu
A czemu za tydzień? Czemu ten przepis nie jest od wczoraj? To jest ciekawy wirus
Eureka
2 lata temu
Ciekawe czy maska do nurkowania może być? Taką z fajką, kamerą i transmisją przez internet
Cyklop28
2 lata temu
Obowiązek noszenia maseczek może nastąpić pod trzema warunkami: 1. maski te muszą być dostępne w sprzedaży detalicznej; 2. abo muszą być po przystępnej cenie, albo 3. finansowane przez rząd . Np. moja wnuczka z powodu koronawirusa straciła pracę w gastronomii, którą właścicielka dała jej pod warunkiem, że nie będzie umowy, więc za co ma kupować takie maski? A takich bezrobotnych są zapewne tysiące, jeśli nawet nie setki tysięcy!!!
...
Następna strona