Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Będą cięcia w administracji. Minister komentuje

- Myślę, że to dobry moment, by administracja publiczna dała przykład oszczędności - mówi w programie "Money. To się liczy" wiceminister finansów Piotr Patkowski. Tak odpowiedział na pytanie, czy należy spodziewać się oszczędności i cięć w administracji publicznej. - Na razie postanowiliśmy zamrozić kwotę bazową w sferze budżetowej. To oznacza, że pensje nie będą rosły, ale nad żadnymi cięciami w resorcie finansów nie pracujemy - mówił Piotr Patkowski. Zapewnił jednocześnie, że rząd nie będzie szukał oszczędności w inwestycjach publicznych. - To dzięki nim będziemy w stanie lepiej wyjść z kryzysu - twierdzi wiceminister finansów.

857 reakcji
66
476
315
Podziel się
Komentarze (315)
zobacz więcej komentarzy (315)
KOMENTARZE
(315)
Ja
2 lata temu
Sobie podwyżki po kilka tysięcy szukają oszczędności u maluczkich. Kto tu powinien dawać przykład?!
PiS to niedor...
2 lata temu
Zacznijmy od gówniarzy zasiadajacych na najwyzszych stanowiskach!!! Ciekawe kto będzie wykonywał pracę urzędową!!
xxx
2 lata temu
Nauczyciele zarabiają już poniżej minimalnej, więc będzie ciężko.
Służba
2 lata temu
Chorzy ludzie. Moja pensja to żart. To śmiech. Mam utrzymać dwójkę dzieci z 2000 na rękę. No ale przecież jestem pracownikiem rządowym. Co za prestiż... Ten prestiż da mi jeść, rachunki zapłacę i nawet kupię sobie fatałaszek 😩
aoesuh
2 lata temu
Proponuje zwiekszyc 500+, aby takze bogaci dostali wyprawke, bo wiadomo, ze ich nie stac :))) Proponuje takze zwiekszyc kase na Fundusz Koscielny i zobowiazania okolokonkordatowe.
...
Następna strona